دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ریکاوری رم دوربین

یکی از ناگوار ترین اتفاقاتی که ممکن است برای یک عکاس بیافتد، پاک شدن یا از دسترس خارج شدن عکس ها و رسانه هایی است که با زحمت تهیه شده بودند. نمایندگی تعمیر سونی به عنوان مرکز و مرجع در صنعت بازیابی اطلاعات برای انواع دستگاه جانبی مثل رسانه‌های فلش و دوربین دیجیتال، به کمک تکنسین‌ های متخصص مجموعه در پارت نرم افزاری تعمیرگاه سونی به ریکاوری رم دوربین شما می پردازد و قادر است داده‌ها و اطلاعات از دست رفته شما را به راحتی بازیابی نماید. 

تعمیر نرم افزار دوربین سونی

مرکز تعمیرات سونی، برای بررسی و رفع مشکلات نرم افزاری مانند حذف و پنهان شدن داده‌های دوربین اقدام به ایجاد یک بخش جداگانه کرده تا متخصصان این حوزه به رفع این ایرادات بپردازند. اگر کلیه یا بخشی از عکس‌ها و فیلم‌هایی که با زحمت تهیه کرده‌اید، به هر دلیلی از بین رفته و یا پاک شده‌اند، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز دستگاه‌تان را به مرکز انتقال داده تا اقدامات مورد نیاز ریکاوری رم دوربین روی آن صورت گیرد.

خدمات ریکاوری رم دوربین

 • برگرداندن عکس‌های پاک‌ شده از رم دوربین Sony
 • رفع عدم شناسایی ناگهانی رم دوربین سونی
 • ریکاوری کارت حافظه رم دوربین فیلمبرداری سونی
 • بازیابی فیلم‌های پاک شده رم دوربین دیجیتال Sony
 • بازیابی عکس‌های پاک شده رم دوربین دیجیتال سونی

ریکاوری رم دوربین با حفظ کیفیت و پوشه بندی فایلها

حفظ کیفیت فایل‌های بازیابی شده و همینطور حفظ فولدرهای کاربران برای ما بسیار حائز اهمیت است. بخش نرم افزاری تعمیرگاه با بهره‌مندی از بروزترین تجهیزات و دانش بالا، فایل‌ها  را با کیفیت و دسته‌بندی اولیه به شما بر می‌گردانند. در نتیجه اگر SD کارت شما دچار نقص یا پاک شدن اطلاعات شد، می‌توانید با خیال آسوده روی ما حساب کنید. شاید خیلی ها اقدام به استفاده از نرم افزارهای ریکاوری رم دوربین کنند، اما کمترین خطا در این برنامه‌ها موجب از بین رفتن کلیه Data شما شده و دیگر قابل بازیابی نخواهند بود. استفاده سرخود از این نرم افزارها یا سپردن ریکاوری رم دوربین به افراد غیر متخصص، احتمال صدمه زدن به اطلاعات ارزشمند شما را بالا می برد. 

گاهی ممکن است قبل از گرفتن خروجی از محتویات درون کارت حافظه، هنگام اتصال رم به Ram Reader، با پیام Format disk مواجه شده و ناخودآگاه روی گزینه فرمت زده و تمام اطلاعات روی رم از بین برود. در چنین مواقعی حتماً برای ریکاوری رم دوربین به یک متخصص مراجعه نمایید.

خرابی رم، یکی از مشکلات رایج است که برای کاربران دوربین­های دیجیتالی رخ می‌دهد. در اکثر موارد، مشکلات به وجود آمده لاجیکال است و متخصصان فنی به راحتی قادر به بازگردانی داده‌های مموری و ریکاوری رم دوربین شما هستند. ولی اگر بعد از بررسی تکنسین، خرابی سخت افزاری آن اثبات شود، ریسک عدم ریکاوری اطلاعات زیاد می‌شود.

بازیابی اطلاعات رم با فرمت MOV یکی از بزرگترین مشکلات در امر تعمیر نرم افزاری دوربین محسوب می‌شود. این گونه فایل‌ها بعد از عملیات ریکاوری رم دوربین، ممکن است دچار مشکل شده و به خوبی اجرا نگردند. معمولاً هنگام باز کردن آن‌ها با پخش کننده، یک صفحه سیاه را مشاهده می‌کنید. کادر فنی مرکز با توجه به آشنایی کامل با محصول سونی، سعی خود را می‌کنند تا تعمیرات را به طور دقیق و خالی از اشتباه انجام دهند تا با مشکلات بعد از تعمیر مواجه نشوید.

یکی از مواردی که احتمال رخداد آن برای هر فردی وجود دارد، حذف تصادفی عکس­ها و تصاویر کارت حافظه می‌باشد. در صورتی که ناخواسته فایلی را پاک یا Delete کردید، هرگز فایل جدیدی را روی آن نریزید چون این داده‌های جدید، جایگزین موارد قبلی شده و کاملاً اطلاعات حذف شده ی شما را نابود می‌کنند. به این حالت Overwrite گفته شده و امکان بازگردانی آن‌ها و ریکاوری رم دوربین وجود ندارد.

نمایندگی تعمیر دوربین سونی از معدود لابراتورهای بازیابی اطلاعات در ایران است که قادر به ریکاوری رم دوربین و بازیابی فیلم و عکس در کلیه مدل‌های دوربین سونی می‌باشد. لطفاً دقت کنید چنانچه با فرمت یا حذف دیتاهای خود مواجه شدید، مموری کارت خود را جدا کرده و تغییری مانند حذف و اضافه کردن فایلی دیگر در وضعیت SD کارت خود ندهید و سریعاً با ما تماس بگیرید.

 

 • پاسخگویی به همه سؤالات مشتریان
 • برآورد هزینه تعمیر
 • منوال و روند تعمیر
 • اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
 • مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
 • روشی که برای تعمیر و ریکاوری رم دوربین به کار می‌رود
ریکاوری رم دوربین

نکات مهم قبل از ریکاوری رم دوربین

 • قبل از استفاده از هر کارت حافظه، آن را فرمت کنید. البته قبل از این کار، اطمینان حاصل کنید فایل مورد نیازی در مموری کارد ندارید.
 • حتی الامکان سعی کنید بر روی کارت حافظه ی خود رمز قرار ندهید زیرا درصورت فراموشی و یا آسیب دیدن مموری، امکان ریکاوری رم دوربین بسیار کاهش می یابد.
 • قبل از اتمام شارژ دوربین، کارت حافظه را جدا کنید و یا باطری را عوض کنید. اگر هنگام ورود اطلاعات به مموری کارت شارژ دوربین تمام شود، امکان از دست رفتن محتویات کارت حافظه وجود دارد.
 • خاموش کردن دوربین قبل از جدا کردن کارت حافظه، از آسیب به رم جلوگیری می کند.
 •  استفاده از کارت های حافظه ی متعدد به جای یک مموری کارت با حجم زیاد، کار عاقلانه تری است؛ زیرا در صورت خرابی، تمام اطلاعاتتان از دست نمی رود.