دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ریکاوری عکس

مرکز بازیابی اطلاعات سونی، به خاطر بهره‌مندی از جدیدترین تجهیزات و نرم افزارهای ریکاوری عکس، همچون PC3000 و استخدام نیروی ماهر و متعهد، توانایی پشتیبانی و بازیابی کلیه اطلاعات حافظه‌های دوربین و موبایل به ویژه عکس‌ها را دارند. کارشناسان حاضر در مرکز با تعهد به استانداردهای روز دنیا موفق به ارائه بالاترین درصد موفقیت در ریکاوری عکس های از دسته رفته شده‌اند.

ریکاوری اختصاصی عکس

نمایندگی سونی دارای بخش های جداگانه جهت تعمیرات سخت افزای و نرم افزاری می باشد تا بازدهی افزایش یافته و تعمیرات به طور دقیق و کامل صورت گیرد. بخش مجزای ریکاوری عکس‌، به کمک متخصصان و ابزارآلات پیشرفته اقدام به برگرداندن تصاویر پاک شده شما می‌کنند. دقت کنید، در صورت از دست دادن عکس‌هایتان هیچ فایلی درون حافظه دستگاه نریزید چرا که شانس ریکاوری عکس های شما پایین می آید.

خدمات ریکاوری عکس

 • ریکاوری عکس‌های دوربین
 • ریکاوری عکس‌های گوشی
 • بازیابی عکس‌های هارد
 • بازیابی عکس‌های رم
 • ریکاوری عکس‌های تبلت
 • ریکاوری عکس‌های فلش مموری

ریکاوری عکس های از دست رفته

عکس‌ها از جمله اطلاعات مهم هر کسی به شمار می‌رود که پاک شدن آن‌ها بسیار ناراحت کننده و فاجعه‌بار می‌باشد. این اتفاق معمولاً بر اثر خرابی مموری کارت، هارد دیسک، آلودگی ویروسی، فرمت شدن اشتباهی و ….. رخ می‌دهد. در نتیجه اگر حافظه سخت افزاری شما دچار نقص یا پاک شده، بدون دستکاری و ریختن فایل جدید، جهت بازیابی به راحتی روی ما حساب کنید.

فایل‌های تصویری آتلیه، حجم بالایی داشته و به آسانی برگشت‌پذیر نیست و تنها توسط نرم افرهای مخصوص که با هزینه بالایی خریده شده است، برگردانده می‌شود. عموماً این عکس‌ها محرمانه بوده و همواره ریسک افشای آن‌ها وجود دارد. بنابراین این عمل را به مراکز نامعتبر نسپارید.

شما می‌توانید برای بازیابی تصاویر گوشی و تبلت هوشمند خود از برنامه‌های رایگان استفاده کنید ولی دقت کنید، این برنامه‌ها ناقص بوده و توانایی ریکاوری کامل فایل‌های شما را ندارد. همچنین هر گونه اشتباه یا نصب نرم افزار ناقص یا خراب، می‌تواند کلیه عکس‌های شما را به طور کامل از بین ببرد. از این رو حتماً دستگاه خود را به یک مرکز مجاز و معتبر سپرده تا عمل ریکاوری عکس های شما را به درستی انجام دهد.

دوربین دیجیتالی یکی از دوربین‌های پر استفاده برای ثبت تصاویر با کیفیت می‌باشد، که ممکن است با زدن اشتباهی دکمه فرمت یا عوامل دیگر، عکس‌های خود را از دست بدهید. یکی از تخصص‌های ما، بازیابی اطلاعات و ریکاوری عکس های دوربین دیجیتال است. سالانه افراد زیادی برای این کار به ما مراجعه می‌کنند و  از تجربه بالایی در این زمینه برخودار هستیم.

کارشناسان ما با کلیه حافظه‌های سخت افزاری و جانبی چون هارد دیسک، رم، فلش مموری و … آشنایی کاملی دارند و نحوه بازیابی عکس‌های حذف شده در این حافظه‌ها را به طور کامل دانسته و جدیدترین روش‌ها و تکنولوژی‌های نوین را جهت ریکاوری عکس‌های آن‌ها به کار می‌برند.

نمایندگی تعمیر دوربین سونی از معدود لابراتوراهای بازیابی اطلاعات در ایران است که قادر به ریکاوری عکس و بازیابی فیلم در کلیه مدل‌های دوربین سونی می‌باشد. لطفاً دقت کنید چنانچه با فرمت یا حذف دیتاهای خود شدید، تغییری مانند حذف و اضافه کردن فایلی دیگر در وضعیت حافظه دستگاه خود ندهید و سریعاً با ما تماس بگیرید.

 • پاسخگویی به همه سؤالات مشتریان
 • برآورد هزینه تعمیر
 • منوال و روند تعمیر
 • اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
 • مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
 • روشی که برای تعمیر و ریکاوری عکس به کار می‌رود
ریکاوری عکس

ریکاوری عکس از فضای ابری

اگر امکان ریکاوری عکس از فضای ابری را در دستگاه های خود فعال کرده باشید، خیالتان راحت باشد چرا که به احتمال زیاد عکس های شما حذف نشده اند. حتی اگر آن هارا از گالری دستگاه خود پاک کنید، باز در فضای ابری و به صورت آنلاین می توانید به آن ها دسترسی پیدا کرده و برای ریکاوری عکس آن ها را دانلود کنید. البته توجه داشته باشید این قابلیت، حجم اینترنت زیادی می خواهد چرا که تمام رسانه های شما را آپلود خواهد کرد. نرم افزار هایی مانند دراپ باکس، گوگل فوتوز و وان درایو، عمل بکاپ یا نگهداری فایل ها در فضای ابری را انجام می دهند.