دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

ممکن است اشتباها در اثر خستگی فیلم های خود را از روی دستگاه پاک کنید، فیلم هایی که می توانند پروژه ی کاری یا درسی، خاطرات شیرین و یا مدرک و سند شما باشند. در هر صورت، نمایندگی تعمیر دوربین سونی با تجهیزات پیشرفته و کارشناسان با تجربه آماده ی ریکاوری فیلم های ارزشمند شما هستند.

ریکاوری فیلم

ریکاوری فیلم ها

مرکز تعمیرات سونی، برای بررسی و مشکلات ریکاوری فیلم مانند حذف و پنهان شدن فیلم ها اقدام به ایجاد یک بخش جداگانه کرده تا متخصصان این حوزه به رفع این ایرادات بپردازند. اگر کلیه یا بخشی از فیلم‌هایی که با زحمت تهیه کرده‌اید، به هر دلیلی از بین رفته و یا پاک شده‌اند، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز دستگاه‌تان را به مرکز انتقال داده تا اقدامات مورد نیاز ریکاوری فیلم صورت گیرد.

خدمات ریکاوری فیلم

  • برگرداندن فیلم های پاک‌ شده 
  • ریکاوری فیلم دستگاه های مختلف
  • بازیابی فیلم‌های پاک شده رم دوربین دیجیتال Sony
  • رفع ایراد ریکاوری فیلم های تکه تکه شده یا بدون تصویر یا صدا

نرم افزار های ریکاوری فیلم

برای بازیابی رایگان و ریکاوری فیلم چند نرم افزار وجود دارد که در ادامه آن ها را به ترتیب معروفیت و میزان قابلیت ها، معرفی می کنیم. هرچند در بازار نرم افزار های زیادی برای ریکاوری فیلم وجود دارد اما باید در نظر داشت که کوچکترین اشتباه می تواند به از بین رفتن تمامی فیلم های شما شود و برای بازیابی کامل و سالم فیلم های خود باید کارشناسان خبره دست به عمل شوند.

ریکاوری فیلم با دیسک دریل
ریکاوری فیلم با ریکاوا
ریکاوری فیلم با ایزاس

دیسک دریل Disk drill

ریکاوا Recuva

ایزآس EaseUS

این اپلیکیشن، پرکاربردترین نرم افزار در زمینه ریکاوری فیلم می باشد که فیلم های روی حافظه داخلی و خارجی را بازیابی می کند. از ویژگی های خوب آن به کاربر پسند بودن و سادی در نصب می توان اشاره کرد.

این نرم افزار بیشتر به درد ریکاوری های ساده تر میخورد مثلا فیلم هایی که به تازگی پاک شده اند. از جمله مزیت این اپلیکیشن این است که هر مقدار داده را به صورت رایگان بازیابی می کند.

یک نرم افزار قابل اعتماد است که فایل ها و فیلم ها با فرمت های مختلف را به صورت رایگان بازیابی می کند. همچنین می توان با استفاده از آن از دیسک های آسیب دیده و معیوب، فیلم ها را کپی کرد.

برای مطالعه درباره ی عدم ریکاوری هارد دیسک اینجا را کلیک کنید.

نمایندگی تعمیر دوربین سونی از معدود لابراتورهای بازیابی اطلاعات در ایران است که قادر به بازیابی فیلم و بازیابی عکس در کلیه مدل‌های دوربین سونی می‌باشد. لطفاً دقت کنید چنانچه با فرمت یا حذف دیتاهای خود مواجه شدید، مموری کارت خود را جدا کرده و تغییری مانند حذف و اضافه کردن فایلی دیگر در وضعیت حافظه ی خود ندهید و سریعاً با ما تماس بگیرید.

 

  • پاسخگویی به همه سؤالات مشتریان
  • برآورد هزینه تعمیر
  • منوال و روند تعمیر
  • اطلاعات لازم در مورد تعویض یا تعمیر دستگاه
  • مدت زمانی که برای تعمیر نیاز است
  • روشی که برای ریکاوری فیلم به کار می‌رود
ریکاوری فیلم

ریکاوری فیلم در نمایندگی دوربین سونی

حفظ کیفیت فایل‌های بازیابی شده ی کاربران برای ما بسیار حائز اهمیت است. بخش نرم افزاری تعمیرگاه با بهره‌مندی از بروزترین تجهیزات و دانش بالا، فایل‌ها  را با کیفیت و دسته‌بندی اولیه به شما بر می‌گردانند. در نتیجه اگر فیلم های روی حافظه ی شما دچار نقص یا پاک شدن شد، می‌توانید با خیال آسوده روی ما حساب کنید. شاید خیلی ها اقدام به استفاده از نرم افزارهای ریکاوری فیلم کنند، اما کمترین خطا در این برنامه‌ها موجب از بین رفتن کلیه Data شما شده و دیگر قابل بازیابی نخواهند بود. استفاده سرخود از این نرم افزارها یا سپردن ریکاوری فیلم به افراد غیر متخصص، احتمال صدمه زدن به اطلاعات ارزشمند شما را بالا می برد.