دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

Eye AF راز پرتره های فراموش نشدنی

برای تمرکز واضح و پرتره های موفق تر، روی چشم انحصاری چشم AF سونی حساب کنید. ابزاری انقلابی برای هر کسی – حتی از جمله افراد جوان و جوان که می تواند در زیبای تصاویر نقش مهمی داشته باشد. چشم پنجره ای به روح یک پرتره است. درخشش چشم بسیار مهم است. این امضای هر پرتره عالی است که نگاه اجمالی به روح موضوع می باشد. Eye AF منحصر به فرد سونی این قدرت بی سابقه را در تمام پرتره های شما به ارمغان می آورد، و پیوسته نه تنها سوژه شما بلکه چشم فرد را – برای تصاویر شگفت انگیز – از عکس فوری گرفته تا تصویربرداری حرفه ای دنبال می کند.

و اکنون، چشم در زمان واقعی AF برای حیوانات

عکاسی از حیوانات اهلی و حیوانات وحشی اکنون از همیشه راحت تر است! ویژگی Real-Time Eye AF سونی به دنیای حیوانات گسترش یافته است، به طور خودکار چشم حیوانات و همچنین انسان را ردیابی و ردیابی می کند.

عاشق حرفه ای ها

با لنز سریع، تفاوت بین یک پرتره برنده جایزه و یک عکس فوری روزانه ممکن است به چیزی بیش از طول مژه کاهش یابد. متخصصان می دانند که درخشش چشم کاملاً متمرکز بر خلاف هر چیز دیگری، زندگی را به تصویری منتقل می کند، به همین دلیل Eye AF سونی چنین نوآوری در حال تغییر بازی است.

ردیابی چشم قابل اعتماد، در هر شرایطی

چشم را برای تصویربرداری عالی بکشید. Eye AF از منطقه AF قابل توجه سونی و تشخیص دقیق چشم برای باز کردن آزادی بی نظیر ترکیب استفاده می کند، بنابراین می توانید بیان خلاقانه ای را مانند گذشته کشف کنید

این مطلب را از دست ندهید   نحوه بازیابی فایل حذف شده توسط CHKDSK CMD

پیشرفته در زمان واقعی AF

به محض فشردن دکمه دیافراگم، می توان چشمان فرد را تشخیص داد، سپس با دقت برجسته به طور مداوم در حالت AF-C ردیابی کرد. هنگام فیلمبرداری، Real Time Eye AF1 به شما کمک می کند تا بر موضوع تمرکز کنید.

چشم چپ یا چشم راست سوژه خود را انتخاب کنید

اکنون می توانید گزینه Left Eye، Right Eye یا Auto را از طریق این فهرست انتخاب کنید و باعث می شود که توجه بیشتری به ترکیب کنید. این گزینه ها را می توان به دکمه های سفارشی اختصاص داد، به شما امکان می دهد تا در حین اواسط شلیک، به سرعت بین گزینه ها جابجا شوید.

نوآوری با طراحی بدون آینه امکان پذیر شده است

به عنوان تولید کننده پیشرو سنسور تصویر، فناوری پردازش و حسگر بی نظیر سونی می تواند سوژه های شما را در زمان واقعی تشخیص دهد، موقعیت دقیق چشم را تعیین کند و تمرکز کاملی را ارائه دهد. نقاط AF با دقت بالا – بسیار گسترده تر از مواردی که در دوربین های DSLR معمولی وجود دارد – به شما کمک می کنند تا سوژه های خود را در سراسر قاب ردیابی کنید و هر بار با ایمان آنها را ضبط کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =