دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

FOCUS 4D دوربین چیست؟

فوکوس خودکار معمولی (AF) به تنهایی با فضا سروکار دارد. 4D FOCUS با یک سنسور تصویر خلاقانه که هر دو فضا و زمان را برای گرفتن سوژه های متحرک با وضوح جدید تر می کند ، یک قدم جلوتر می رود و به شما امکان می دهد از هر زمان دیگری عکس های زیباتری بگیرید. AF ساده و سفید یک چیز گذشته است. آینده عکاسی در حال حرکت است.

WIDE – منطقه (2D)

سوژه را در یک منطقه گسترده و حتی خارج از مرکز قاب ضبط کنید. به راحتی می توانید سوژه ی در حال حرکت را در قالبی مشخص شده ثابت نگهدارید تا عکاسی از سوژه به طرز بسیار خارق العاده ای صورت گیرد.

سریع – عمق (3D)

سریع تمرکز کنید ، خواه موضوع شما نزدیکتر باشد یا از شما دورتر باشد. برای ثبت سوژه ی خود باید هرچه سریع و زود تصویر برداری را آغاز نمایید. ابتدا باید تمرکز کرده و سپس تصویر برداری را آغاز نمایید.

STEADFAST – زمان (4D)

بعد چهارم FOCUS 4D زمان است ، با دقت پیش بینی می کنید و حرکت بعدی سوژه را بطور پایدار ردیابی می کنید. در این حالت زمان در دستان شماست. بسیار آُسان و راحت می توانید از سوژه ی در حال حرکت هرچه سریع و زود و با کیفیت شگفت انگیز تصویر برداری را آغاز نمایید.

منطقه گسترده AF

موضوع خود را در هر نقطه از قاب ضبط کنید. 4D FOCUS نقاط AF را در یک منطقه وسیع فعال می کند ، بنابراین دوربین می تواند به جای فقط مرکز ، سوژه ها را در کل قاب تشخیص دهد. این قابلیت به شما کمک می کند تا به راحتی سوژه ی در حال حرکت را رد یابی نمایید.

این مطلب را از دست ندهید   لنز دوربین FE 16-35mm F2.8 GM

تمرکز فوق العاده سریع

4D FOCUS فوراً فاصله را با سوژه شما تشخیص می دهد و با الگوریتم پیشرفته AF فوراً و با دقت متمرکز می شوید ، بنابراین هرگز لحظه های تعیین کننده را از دست نمی دهید.

ردیابی ثابت

هرگز موضوع خود را از دست ندهید. الگوریتم AF ما بر روی عملکرد متمرکز است و حتی حرکت بعدی موضوع شما را نیز پیش بینی می کند ، بدون اینکه از هیچگونه موانعی در قاب منحرف شوید.

4D FOCUS Gallery

عکس های عملکرد واضح گرفته شده با FOCUS 4D را مرور کنید و ببینید که چگونه می توانید آنها را با خود بگیرید ، با اطلاعات دقیق اعم از مدل گرفته تا اندازه دیافراگم و فاصله کانونی در تصویر تاثیر گذار است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =